Novērošanas kamerās redzami šausminoši kadri – zagle pastaigājas brīvi pa mājokli, meklējot vērtīgas mantas, kamēr saimniece ir iemigusi turpat uz dīvāna.
No šī gadījuma mēs visi varam mācīties, ka vienmēr ir jāaizslēdz mājas durvis, neatkarīgi no tā, vai esam mājās vai nē. Saimniece jūtas emocionāli traumēta un nespēj kopš tā brīža atrasties savās mājās viena un cīnās ar miega traucējumiem.
VIDEO:
Kadri ir šausminoši – atliek vien iedomāties, kas notiktu, ja saimniece pamostos!
Lasi vēl: Viņš ielauzās intīmpreču veikalā – nekad neuzminēsi, kas tika nozagts!
Pāršķir lapu, lai redzētu video!
Tevi noteikti interesēs
- Eksperts no Austrijas PSRS ēkas dzīvoklī Rīgā ieslēdza termokameru – tās rādījumi viņu burtiski samulsināja
- Dēls palūdza visu dienu pieskatīt mazmeitu, bet ēdienu no ledusskapja ņemt nevarēju: stāstu, kā es rīkojos
- Pašizsējas puķes nav sliktākas par petūnijām: tās zied īpaši krāšņi, bet par stādiem uz palodzes var aizmirst uz visiem laikiem
- Olivjē salāti ar citu un gardāku gaļu kā klasiskajā variantā un “rozīnīti”- lieliska svētku ēdiena recepte
- Turku uzņēmējs sajūsmā par redzēto Zinību dienas pasākumā vienā no Rīgas skolām: ”Tas tik ir kaut kas”
- “Kā tev nav kauna izmest lietas ko pirku savam mazdēlam” teica Ausma, ieraugot savas dāvanas atkritumu vietā








